Hostal Pajuil
Με θέα στον κήπο, το ξενοδοχείο Hostal Pajuil Armenia απέχει περίπου 3 χλμ. από την πλατεία Bolivar. Ο ξενώνας διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Αυτό το άνετο ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Cafe Park. Aborigenes Park είναι περίπου 700 μέτρα από το κατάλυμα και το Πάρκο De La Vida είναι σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Auditorio Cruz Roja απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Hostal Pajuil. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση Isla Corona, που βρίσκεται περίπου 200 μέτρα από αυτό το ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει 6 δωμάτια με τραπεζαρία, επιπλωμένα με γραφείο εργασίας.
Μπορείτε να περπατήσετε 8 λεπτά μέχρι το Bianco ή να φάτε στο La Pizzeria, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Sucre Park3 χλμ.
- Los Fundadores1,7 χλμ.
- Calima Centro Comercial2,3 χλμ.
- Bolivar plaza3,6 χλμ.
- Fundadores Park1,8 χλμ.
- Broadway Casino3,4 χλμ.
- Cafe Park3,3 χλμ.
- Iglesia del Sagrado Corazon3,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Αρμενία22 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
Στο δωμάτιο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Hostal Pajuil;
Τo ξενοδοχείο Hostal Pajuil παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο άνετο ξενοδοχείο Hostal Pajuil;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το άνετο ξενοδοχείο Hostal Pajuil στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hostal Pajuil;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Hostal Pajuil ξεκινούν από 24$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.